SZKOLENIA BIZNESOWE

Realny rozwój kluczowych kompetencji.

 

SESJE PERSONALNE

Absolutnie indywidualne podejście.

 

WYSTĄPIENIA PUBLICZNE

Charyzmatyczne i merytoryczne prezentacje.

1
1

Chcesz wideo, które pomoże Ci kompletnie ujarzmić strach przed sceną?

Chcę wideo!

FLOWSPEAK

Profesjonalistom, którzy chcą wywierać realny wpływ mocą swoich idei, głęboko transformując postawy i działania swoich odbiorców, oferujemy rewolucyjne systemy strategicznych wystąpień, które pozwolą im przekroczyć przestarzałe, nienaturalne style komunikacji, uwolnią ich personalną charyzmę i umożliwią osiąganie piorunujących rezultatów podczas kluczowych momentów biznesowych.

RAFAŁ CUPIAŁ

Trener biznesu, doświadczony mówca. Ekspert w dziedzinie rewolucyjnych wystąpień, strategicznych prezentacji i transformacyjnego storytellingu. Uczy projektowania i prowadzenia skutecznych przemówień, obejmujących funkcjonalne narracje, przekonujące zestawy slajdów i angażujące interakcje z publicznością.

Autor wielu warsztatów, regularnie występował na renomowanych polskich uczelniach, min. UW, SGH i PG. Wielokrotnie szkolił w zaawansowanej komunikacji takie marki jak Wrangler, Kancelaria Gessel czy Orange. Mentor organizacji TEDx Warsaw z zakresu charyzmatycznej ekspresji i angażującej narracji. Inspiracje czerpie z szerokich źródeł, od antycznej retoryki, poprzez komedię sceniczną, na teatrze improwizowanym kończąc.

 

SZKOLENIA BIZNESOWE

Szkolenia grupowe, podczas których uczestnicy opanują kompletny zestaw skutecznych strategii i realnie rozwiną kluczowe umiejętności z zakresu strategicznej komunikacji.

Dowiedz się więcej

 

SESJE PERSONALNE

Wyjątkowo efektywny rodzaj pracy szkoleniowej, w trakcie której uczestnik zrealizuje swoje unikalne cele, mając zapewnioną pełną uwagę trenera i maksymalnie spersonalizowane podejście.

Dowiedz się więcej

WYSTĄPIENIA PUBLICZNE

Organizujesz ważne wydarzenie i szukasz charyzmatycznego, merytorycznego mówcy, który poprowadzi prezentację precyzyjnie odpowiadającą na Twoje wyjątkowe potrzeby?

Dowiedz się więcej

“Zachowania statusowe prowadzone przez Rafała otwierają oczy na zupełnie nową płaszczyznę rozumienia i planowania komunikacji. Rafał perfekcyjnie objaśnia tajniki „statusów” i przyspiesza naukę ogromną ilością ćwiczeń. Co najważniejsze, przekazuje wiedzę, która codziennie przydaje mi się w pracy i poza nią.”

MACIEK TRĄBSKIradca prawny, Kancelaria Gessel

“Mentoring z Rafałem, przygotowujący mnie do wystąpienia na międzynarodowej konferencji IT, był wspaniałą, merytoryczną podróżą w świat strategicznego storytellingu i skutecznych prezentacji. Rafał to prawdziwy profesjonalista, który z pełnym zaangażowaniem i głęboką pasją dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Dzięki niemu odniosłam sukces, a opanowane umiejętności mogę wykorzystać w codziennym życiu zawodowym i osobistym.”

ESTERA KOTprogramista, Sony

“W relacjach biznesowych bardzo ważne jest otwarcie i pierwsze wrażenie. Rafał, dzięki doświadczeniu i ogromnej wiedzy, pomaga budować przekaz i jego formę tak, by tworzyć partnerski klimat współpracy już od samego startu. Trening skutecznego pitch'a z Rafałem to naprawdę wartościowy krok w stronę realnego podnoszenia konwersji ze swoich spotkań i rozmów handlowych, jak również budowania zdrowych, długoterminowych relacji z partnerami i klientami.”

SŁAWOMIR ŁEBKOWSKICEO, Companion

Kontakt

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.